Новини


Зараз дуже хвилюються діти. Тому батьки мають попіклуватись про їх психічний стан:

 

-👨‍👩‍👧 дитина має бути біля мами, прив’язаність лікує і заспокоює. Анна Фрейд говорила, що дитина переживе любе бомбардування, якщо поряд мама. 

 

-💑💏👨‍👩‍👧 обійми, погладжування, промовляйте дитині -«я поряд», «я з тобою».

 

 

-👩‍🏫👨‍🏫🙋‍♂️💁‍♂️🙎‍♂️🙍 зі старшими дітьми - обговорюйте ситуацію, новини, скажіть що «мужність народжується там де є і страх», шукайте хороші новини. Підлітки передають один одному інформацію, можуть і фейкову передавати, тому разом дивіться новини в обговорюйте. 

 

- 👩‍🍳👨‍🍳👩‍🍳дихайте одиничкою «1» маленькою палочка догори - вдох носиком, велика до низу - видох ротиком. Ніби в животик носиком набираєм повітря і видихаємо ротиком. І так 5 раз зробіть разом з дитиною.

 

 

 

- 🧥🧥🧦🥾дитина може не хотіти їсти, бо в стресі, давайте тепле пиття і обійми. 

 

-💑👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦 паніка заражає, тому батьки мають заспокоїти себе, підтримуючи один одного. 

 

 

 

25.02.2022 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14.12.2021 | Aдмін | Читати далі

15 листопада у Копайгородському ЗЗСО І-ІІІ ступенів були проведені різні заходи до Всесвітнього дня доброти ( 13 листопада).

Це унікальне свято, яке допомагає людям проявити тепло і турботу про ближніх своїх.  Важливо дарувати один одному яскраві емоції, творити добро на всій землі і нести в цей світ благі вісті.  Григораш О.В. з учнями 2-Б класу провела урок доброти. Дівчатка і хлопчики писали гарні побажання своїм рідним і складали  їх у коробочку добрих справ, розповідали про своїх батьків, читали вірші.

16.11.2021 | Aдмін | Читати далі

З 8 по 12 листопада у Копайгородському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходив тиждень української мови та літератури.

Протягом тижня  учителями були проведені різні цікаві заходи. У першому класі ( класний керівник Крупельницька Є.І.)  відбулося свято « Ми любимо свою рідну мову», у третьому класі (класний керівник Соболевська Н.М.)– свято « Мова калинова»,  учні читали вірші, співали, танцювали. Учні 4-Б класу ( класний керівник Новаковська О.В.)  взяли участь у квест-грі « Рідна мова- скарб безцінний», писали аудіодиктант « Історія нашого краю», учні 2-А, 2-Б класів ( класні керівники Григораш О.В., Таєнчук В.Ф.)грали гру» Знавці рідної мови»

16.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту в КопайгородськомуЗЗСО І-ІІІст ім О.С.Пушкіна

 В КопайгородськомуЗЗСО І-ІІІст ім О.С.Пушкіна з 17.09.21 по 17.10.21.р тривав місячник цивільного захисту.

28.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

Продовжується місячник цивільного захисту. Сьогодні відбулося два заняття. З волонтерами учнями 10 класу учитель ЗВ Кицюк В.Ф. провів тренінг "Сигнал "Увага всім" та індивідуальні засоби захисту".
Класний керівник 5 класу провела з своїми вихованцями годину спілкування з елементами тренінгу " Дії населення під час землетрусу"
 
27.09.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10
Всього новин: 60