Новини


День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 18-19 травня 2023 року у КЗ  "Копайгородський ліцей" відбулися заходи до Дня цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
На класних виховних годинах у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Кицюк В.Ф. , учитель ЗУ, розповів учням , що потрібно робити , якщо знайшли небезпечний предмет, як діяти при повітряній загрозі, провів практичні заняття , як користуватися протигазом, вручив учням Пам’ятки щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв.
24.05.2023 | Aдмін | Читати далі

Навчально-польові збори в умовах воєнного стану

Щорічно, відповідно до програми предмета «Захист України» для учнів 11-х класів проводяться навчально-польові збори, метою яких є практичне застосування набутих теоретичних знань. У КЗ « Копайгородський ліцей» 3-х денні збори проходили з 11 по 13 травня 2023 року..

 

17.05.2023 | Aдмін | Читати далі

Пам'ятати заради майбутнього

У КЗ " Копайгородський ліцей " 8 травня класними керівниками 1-11 класів були проведені різні виховні заходи до Дня пам'яті та примирення: 

12.05.2023 | Aдмін | Читати далі

Спортивні змагання" Нумо, дівчата" між 5-ми класами. Команди " Веселка" і " Файні українки

14.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Конкурс читців поезії до Дня рідної мови в ході місячника рідної мови «Землі моєї слово невмируще».

Унашому КЗ "Копайгородський ліцей" з 14 лютого по 14 березня 2023р. проходить місячник рідної мови «Землі моєї слово невмируще». В ході місячника конкурс читців віршів про мову, Батьківщину, творчий конкурс, конкурси до днів пам'яті Т.Г. Шевченка.

Сім років тому, переймаючись патріотичним вихованням наших дітей ці конкурси започаткував наш вчитель Микола Іванович Павлюк. Він і знайшов спонсора - випускника нашої школи, який вболівав за свою Вітчизну і виділив кошти для нагороди переможцям.

Минулого року ми проводили конкурс читців 22, 23, і 24 лютого. Провели конкурс тільки для молодших і середніх учасників. Старшокласники не встигли взяти участь, бо в четвер 24 лютого ми всі проснулись від вибухів - розпочалась війна.

Цього року конкурс проводився дистанційно. Ми з вчителями отримали дуже багато вражень, емоцій, справжнього захоплення, переглядаючи відео у виконанні наших учнів. У конкурсі читців поезії до Дня рідної мови брали участь учні з першого по одинадцятий клас. Загалом 54 учасника. Варто відмітити активну роботу класних керівників молодших класів. Адже найбільше учасників конкурсу були з 1-4 класів.

 Переможцями серед найменших стали учні 3а класу: ІІІ місце  Вернюк Аріна; ІІ місце Мосьондз Анастасія та  Превор Максим; І місце – Антоненко Денис;

 серед учнів 5 – 8 класів ІІІ місце учень 7а класу Блажієвський Кіріл та учениця 7б класу Жадан Дар’я; ІІ місце зайняла учениця 6 класу Крилова Аліна; І місце виборола учениця 5б класу Желавська Віталіна;

серед  учнів старших класів ІІ місце в учениці 11 класу Шершун Вікторії і І місце в учениці 10б класу Ісмаїлової Дар’ї.

 

07.03.2023 | Aдмін | Читати далі

День Соборності України

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Соборність передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

22.01.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10
Всього новин: 60