Новини


Останній дзвінок

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок ,і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. 

 Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували вам багато гарного, які зробили вас розумнішими. Для випускників КЗ « Копайгородський ліцей» саме таким щемливим і незабутнім було свято Останнього дзвоника. На святковій лінійці були першокласники, одинадцятикласники, учителі, батьки. На урочисту лінійку випускники вийшли зі своїм класним керівником Оліянчук Т.С. Усі сім років вона була для них і учителем, і мамою, і другом, і наставником. А тепер прийшла пора прощатися . У ці хвилини прийшли привітати випускників першокласники зі своєю учителькою Новаковською О.В. Вони читали вірші і подарували випускникам дзвіночки на довгу пам'ять про ліцей. З привітальним словом виступив директор ліцею Науменко В.В.: « Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я , успіхів, а головне, миру , який так необхідний нам і нашій Україні». На свій останній урок випускники пішли разом із першокласниками. Для учнів 2-10 класів свято було в он-лайн режимі. Бажаємо усім нашим учням гарно і плідно відпочити , набратися сил і завзяття, щоб почати новий навчальний рік енергійно і натхненно. А випускникам бажаємо  невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.


14.06.2023 | Aдмін

Вернутись назад