Новини


День Захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї мирної процвітаючої країни.До Міжнародного дня захисту дітей у КЗ « Копайгородський ліцей» організовані святкові заходи для учнів.

 

З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей та організації змістовного дозвілля дітей учителями 1-3 класів були проведені такі заходи: виставка дитячих малюнків « Дитячі мрії», спортивні та розважальні ігри, вікторини, конкурси. Учні ліцею взяли участь у святі , організованому Копайгородською селищною радою, під керівництвом голови селищної ради Кушнір Л.В. Випускникам були вручені подарунки. Команда ліцею змагалася з командами навчальних закладів громади, брала участь у конкурсі малюнка на асфальті, у благодійному концерті. 
У цей складний час , коли наша держава перебуває у стані війни,ми не повинні забувати про наше підростаюче покоління. Вони – наше майбутнє.


13.06.2023 | Aдмін

Вернутись назад