Новини
День Захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї мирної процвітаючої країни.
До Міжнародного дня захисту дітей у КЗ « Копайгородський ліцей» організовані святкові заходи для учнів.
З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей та організації змістовного дозвілля дітей учителями 1-3 класів були проведені такі заходи: виставка дитячих малюнків « Дитячі мрії», спортивні та розважальні ігри, вікторини, конкурси. Учні ліцею взяли участь у святі , організованому Копайгородською селищною радою, під керівництвом голови селищної ради Кушнір Л.В. Випускникам були вручені подарунки. Команда ліцею змагалася з командами навчальних закладів громади, брала участь у конкурсі малюнка на асфальті, у благодійному концерті.
У цей складний час , коли наша держава перебуває у стані війни,ми не повинні забувати про наше підростаюче покоління. Вони – наше майбутнє.
![](../../../../../../media/IMG-6280a11fb42bc7f3d11b9eb7de90ac16-V(1).jpg)
![](../../../../../../media/IMG-6bc2544ebf62744d2e60a0930d1867c4-V(1).jpg)
![](../../../../../../media/IMG-9cd895b0ba07ac68714bac965bd1b51f-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-e6586818f6a62f25e9df6da844b032df-V(1).jpg)
![](../../../../../../media/IMG-9a4bf177e3a170e8b16c899cc1d1396a-V.jpg)
13.06.2023 | Aдмін