Виховна робота

 

Однією із форм роботи щодо формування в учнів активної життєвої позиції, соціальної підготовки до активної участі в демократичному управлінні суспільством є учнівське самоврядування у школі.

                                                                            В.Красовицький

 

… нова школа кладе собі за головну мету – збудити, дати виявитися самостійним творчим силам дитини…

                         Софія Русова

Мета

учнівського врядування:

Виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, соціально активної  й національно свідомої людини, наділеної глибокою громадською відповідальністю, здоровими інтелектуально-творчими й духовними рисами, родинними й патріотичними почуттями, працьовитістю, господарською кмітливістю, підприємливістю та ініціативністю.

 

Завдання учнівського врядування:

1.  Усебічно  розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізовуватися на благо собі, ровесникам, школі, родині, Україні

2.  Забезпечувати і захищати права й інтереси учнів на основі виконання правил та законів школи.

3.  Сприяти реалізації інтересів, можливостей, бажань дітей.

4.  Формувати почуття відповідальності, свідоме ставлення до участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя.

5.  Прагнути узгодженості інтересів  між учнями  і педагогами.

 

Учнівський парламент

 

 

Президент

Домерат Вікторія (9-А кл.)

Заступник

Задорожна Марія (11 кл.)

Секретар

Шершун Вікторія (6 кл.)

Навчальна комісія

Примак Анастасія (8 кл.)

Поповська Дар’я (5-Б кл.)

Комісія дисципліни і порядку

Захарчук Володимир (9-Б кл.)

Шиманович Кіра (5-А кл.)

Комісія охорони здоров’я і спорту

Гнатишко Павло (9-А кл.)

Циганчук Альона (7-Б кл.)

Трудова комісія

Мареняк Артур (7-А кл.)

Комісія культури і дозвілля

Маринич Анна (10 кл.)

 

 

 

 

Творча рада дитячого об’єднання «Ровесник»

 

Голова ради  

Шевцова Інна (9-А кл.)

 

Шелепало Денис (5-А кл.)

Мазур Максим (5-Б кл.)

Генделяк Максим (6 кл.)

Гуляк Світлана (7-А)

Пономарьова Діана (7-Б)

Блажієвська Діана (8 кл.)

Шевцова Діана (9-А кл.)

Петренко Руслана (9-Б)

Лук’янов Віталій (10 кл.)

Сухар Сніжана (11 кл.)